• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

100% Beef Aminos 200.kap 117

Īss apraksts

Augstās kvalitātes aminoskābju maisījums no liellopu gaļas proteīniem.

13,50 € par vienību

100% Beef Aminos ir liellopu gaļas aminoskābju komplekss, kas iegūts no augstākās kvalitātes liellopu gaļas proteīna izolāta, liellopu albumīna koncentrāta un Argentīnas liellopu aknām. Katra tablete satur koncentrētu pilnu aminoskābju spektru, kā arī virkni citas nepieciešamas un svarīgas uzturvielas. Ja 100% Beef Aminos tiek lietots pirms katras ēdienreizes, tas ievērojami palielina aminoskābju daudzumu ikdienas uzturā. 100% Liellopu Aminos nodrošina liellopu gaļas anabolisko potenciālu, aktīvi veicinot muskuļu palielināšanos. 100% Beef Aminos ir lielisks veids kā saņemt liellopu proteīnu labumus, izvairoties no trūkumiem, piemēram, augstu tauku saturu.

Sastāvs-1 deva (2 tabletes). Enerģētiskā vērtība-3g (6% no IDD). Tauki-0g. Ogļhidrāti-0g. Vitamīns A-25 IU (<1%). Vitamīns C-8mg (13%). Niacīns-2.6mg (13%). Vitamīns B6-2 mg (100%). * IDD - ieteicamā diennakts deva, balstoties uz 2000 kkal diētu. Citas sastāvdaļas: 100% Liellopu gaļas aminoskābju komplekss (liellopu proteīna izolāts, liellopu gaļas albumīna koncentrāts, Argentīnas liellopu kaltētas aknas), dikalcija fosfāts, mikrokristāliskā celluloze, stearīnskābe, magnija stearāts.

Kā uztura bagatinātāju, lai palīdzētu paaugstināt aminoskābju saturu uzturā, lietojiet 2 tabletes katrā ēdienreizē vai starp ēdienreizēm, lai nodrošinātu augstas kvalitātes aminoskābju pastāvīgo daudzumu organismā. Diennakts devu var paaugstināt līdz 4-6 tabletēm!

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.