• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Amino Decanate - 360g 120

Īss apraksts

AMINO DECANATE ir aminoskābju maisījums, kura sastāvā iekļautas 19 dažādas aminoskābes, kam ir anaboliska un antikataboliska iedarbība un kas nepieciešamas, lai nodrošinātu maksimāli intensīvus treniņus.

Options
Garša
36,90 € par vienību

MuscleMeds izstrādātais revolucionārais AMINO DECANATE ir licis sportistiem paskatīties uz aminoskābēm no pavisam jauna leņķa. Trīs gadus ilga pētījuma laikā MucleMeds izpētes un produktu attīstības komanda atklāja 19 aminoskābes, kam ir anaboliska un antikataboliska iedarbība un kas nepieciešamas, lai nodrošinātu maksimāli intensīvus treniņus. Tomēr tas nav viss - MuscleMeds komanda šīm 19 īpaši anaboliskajām aminoskābēm pievienoja ekskluzīvo DecaDrive Delivery formulu, tādējādi sekmējot produkta spēju veicināt muskuļu augšanu. Pamēģiniet AMINO DECANATE un izjūtiet satriecoši lielisko efektu, ko tas sniedz!

AMINO DECANATE ir MuscleMeds jaunākā un progresīvākā aminoskābju formula, kas izstrādāta, lai veicinātu anaboliskos procesus un novērstu ne tikai aminoskābju trūkumu organismā, bet arī kataboliskos procesus, kas aktivizējas intensīvu treniņu laikā. Kaut arī sazaroto ķēžu aminoskābes un glutamīns joprojām ir populārākie līdzekļi muskuļu masas palielināšanai, tomēr jaunākie pētījumi pierāda, ka vēl 15 dažādas aminoskābes ir tikpat nozīmīgas muskuļu augšanas veicināšanai. Ja organismā trūkst kāda no šīm aminoskābēm, apstājas muskuļu augšanas process un pasliktinās fiziskais sniegums. Katra deva AMINO DECANATE sniedz visas 19 organismam nepieciešamās aminoskābes, kas veicina muskuļu augšanu, uzlabo fizisko sniegumu un atjauno muskuļus. Lai vēl vairāk uzlabotu AMINO DECANATE īpaši anabolisko formulu, tai ir pievienota MuscleMeds ekskluzīvā DecaDrive Delivery formula, kas padara produktu vēl iedarbīgāku un bioloģiski pieejamu.

Produkta īpašības:

  • Visaptverošs aminoskābju komplekss muskuļu masas palielināšanai
  • 5 g anaboliskās sazaroto ķēžu aminoskābju formulas attiecībā 10:1:1
  • 5 g augstas kvalitātes glutamīna
  • 500 mg nepieciešamo aminoskābju maisījuma

Sajauciet vienu mērkausiņu AMINO DETONATE ar 240-300 ml ūdens. Lietojiet vienu līdz divas reizes dienā.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.