• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Animal Stak 21pack 114

Īss apraksts

Animal Stak ir visaptverošs vitamīnu komplekss anabolisko hormonu līmeņa veicināšanai. Tas ne tikai ceļ testosterona līmeni, bet arī sekmē augšanas hormona līmeni un bloķē aromatāzi.

41,00 € par vienību

Oriģinālais Animal Stak tika izlaists pirms vairāk nekā 9 gadiem, un, lai arī tā formula bija moderna tam laikam, nehormonālie un anaboliskie uztura bagātinātāji, kas saturēja dabiskas hormona līmeni sekmējošas sastāvdaļas, vēl bija sākotnējā attīstības posmā. Šajos gandrīz desmit gados ir atklāti daudzi jauni savienojumi, kas padara produktus arvien efektīvākus. Līdz ar sporta uztura pasauli ir attīstījies arī Animal Stak. Jaunās un uzlabotās Animal Stak formulas pamatā ir tā pati oriģinālā un sportistu iecienītā formula, no kuras ir paturētas jaudīgākās sastāvdaļas, kas ir papildinātas ar nesen atklātajiem savienojumiem, kas padara jauno produktu īpaši iedarbīgu. Animal Stak ir izstrādāts kā visaptverošs multivitamīnu komplekss anabolisko hormonu līmeņa veicināšanai. Tas ne tikai ceļ testosterona līmeni, bet arī sekmē augšana hormona līmeni un bloķē aromatāzi. Animal Stak arī satur īpašas vielas, ka veicina hormonu darbību, un atjaunojošas uzturvielas, kas nodrošina anabolisku vidi organismā. Šis produkts ir ne tikai visaptverošs, bet arī īpaši jaudīgs, tāpat kā citi Animal līnijas produkti.

Animal Stack nodrošina īpaši iedarbīgu 1500 mg lielu devu testosterona līmeni sekmējošu vielu. Animal Stak formulā iekļautais Testosterona Komplekss satur dažādas sastāvdaļas, kas veicina abu veidu testosterona – gan brīvā testosterona, gan kopējā testosterona – līmeņu celšanos. Testosterons ir galvenais hormons, kas iedarbojas uz skeleta muskulatūras audiem, un tieši testosterons ir viens no galvenajiem muskuļu attīstības veicinātājiem. Testosterona Komplekss satur tādas iedarbīgas sastāvdaļas kā Tribulus terrestris ekstrakts, Eurycoma longifolia ekstrakts, Lepidium meyenii ekstrakts, grieķu sierāboliņa sēklas un lielās nātres saknes.

Animal Stak formulā ir iekļauts arī Augšanas Hormona Komplekss, kas satur dabiskas vielas, kas veicina augšana hormona līmeņa celšanos. Augšanas hormons ir proteīnu bāzes polipeptīdu hormons, kas tiek sintezēts hipofīzes priekšējās daļas šūnās. Augšanas hormons piedalās vairākos sarežģītos fizioloģiskos procesos, piemēram, augšanā un vielmaiņā. Kāpēc augšanas hormons ir svarīgs sportistiem? Augšanas hormons ir anabolisks hormons, kas veicina augšanas procesu vairumā ķermeņa audu, to skaitā, skeleta muskulatūras audos, galvenokārt, palielinot šūnu skaitu. Dabiski paaugstināts augšanas hormona līmenis arī veicina proteīnu sintēzi un aminoskābju transportu. Augšanas hormons arī sekmē tauku izmantošanu kā enerģijas avotu, tādējādi palīdzot iegūt muskuļotāku ķermeni. Dažādos pētījumos ir pierādīts, ka augšanas hormons uzlabo garastāvokli, atmiņu, imūnsistēmas veselību, sirdsdarbību, kā arī veicina miega kvalitāti un skābekļa uzņemšanu.

Augšanas Hormona Komplekss ir papildināts ar Arginīna Kompleksu, kas satur divas arginīna formas – arginīna hidrohlorīdu un ArginoCarn®. Arginīna hidrohlorīds ir rūpīgi izpētīta un īpaši pieprasīta aminoskābe, kas var veicināt augšanas hormona izdalīšanos organismā. Arginīns arī pozitīvi iedarbojas uz imūnsistēmu, uzlabojot imūnsistēmas darbību, veicinot atjaunošanos un mazinot infekciju iespējamību. ArginoCarn® ir zinātniski pārbaudīts savienojums, kas sastāv no acetil L-karnitīna argināta dihlorīda. Pētījumu rezultāti rāda, ka ArginoCarn® veicina neironu ģenēzi un atjaunošanos, veicina nervu signālu pārraidi starp smadzenēm un muskuļiem, uzlabo prāta spējas un atmiņu, un var pat sekmēt tauku sadedzināšanu ievērojot zema kaloriju daudzuma diētu.

Augšanas Hormona Komplekss satur arī divus īpašus, patentētus savienojumus – SuperSerum™ un Sustamine™. SuperSerum™ satur daudz dabisku un bioloģiski vērtīgu proteīnu, augšanas faktoru un peptīdu, bet Sustamine™ ir īpašs dipeptīds, kas veicina proteīnu sintēzi un stimulē imūnsistēmas darbību, kā arī sniedz enerģiju un nodrošina optimālu šķidruma līmeni organismā.

Vēl viens svarīgs Animal Stak aspekts ir Aromatāzes Bloķēšanas Komplekss. Lai nodrošinātu visu šo androgēno sastāvdaļu optimālu iedarbību, Animal Stak satur arī jaudīgus, dabiskus anti-estrogēnus, piemēram, antioksidantu resveratrolu, kalcija D-glikarātu un diindodlilmetānu.

Produkta īpašības:

  • Visaptverošs komplekss anabolisko hormonu līmeņa veicināšanai
  • Dabiskā veidā sekmē testosterona un augšanas hormona izdalīšanos organismā
  • Satur īpašas vielas, kas veicina hormonu darbību un nodrošina anabolisku vidi organismā
  • Satur uzturvielas, kas veicina muskuļu atjaunošanos

Lietojiet pa vienai paciņai dienā katru dienu trīs nedēļu garumā. Treniņu dienās lietojiet produktu 30 minūtes pirms treniņa. Dienās, kurās nav paredzēts treniņš, lietojiet produktu tukšā dūšā starp ēdienreizēm. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, lietojiet šo produktu atbilstoši šādam grafikam: trīs nedēļas lietot, vienu nedēļu nelietot. Lai sasniegtu vēl labākus rezultātus, produktu var lietot kopā ar Animal Pak. Nepārsniegt ieteicamo devu.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.