• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Universal Natural Sterol Complex 180tab 177

Īss apraksts

Natural Sterol Complex no Universal Nutrition - efektīvs un drošs anabolisks līdzeklis masīvas, elastīgas un apjomīgas muskulatūras uzbūvei.

34,00 € par vienību

Produkts nesatur anaboliskos steroīdus un veiksmīgi iziet cauri jebkuram anaboliskam testam. Orālie un injecējamie steroīdi stimulē testosterona sintēzi, kas ir spēcīgs anabolisks hormons. Tie ir vesturiski sintezējami no dabīgiem steroliem. Taču steroīdu lietošana ir aizliegta un tiem ir negatīvas blakusparādības. Bodibilderi sāka meklēt alternatīvu. Tā bija izdomāts Natural Sterol Complex no Universal.

Tas ir spēcīgs, bēt pilnībā dabisks produkts ar 8 komponentiem pamatā: dabīgie steroli, aminoskābes, energostimulātori, neaizvietojamās taukskābes (EFA), elektrolīti, efektivitātes busteri, nukleozīdi un nepieciešamie minerāli. Kopā komponenti ir spēcīga formula ātrai muskulatūras uzbūvei. To efekts ir līdzīgs testosterona anaboliskam efektam. Tie samazina estrogēna pārāk lielu daudzumu organismā. Produkts satur kofaktorus: neaizvietojamās taukskābes, elektrolītus, nukleozīdus, metaboliskās vielas, detoksifikātorus u.t.t. Kopā tie palielina organisma atjaunošanās spējas, palielina muskūļu masu, sportista spēku, palielina enerģētisko līmeni. Natural Sterol Complex ir efektīvs dabisks preparāts, kas ir līderis starp anaboliskām formulām daudzus gadus.

6 tabletes dienā – pa 2 tabletēm pēc katras ēdienreizes. Treniņu dienās lietot 2 tabletes pusstundas pirms treniņa un pa 2 tabletēm pēc 2 ēdienreizēm. Pirms jebkuras sporta programmas uzsākšanas konsultējieties ar Jūsu ģimenes ārstu.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.