• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Biotech Beta Alanine 90 Mega kaps 179

Īss apraksts

Beta-Alanine (beta alanīns) ir aizstājama aminoskābe, tā ir vienīgā aminoskābe, kas veidojas dabīgā veidā. Ķermenī to veido viens enzīms – betaureidopropionāze, kurš sintezē beta alanīnu. Beta-Alanīns veicina intramuskulāra karnozīna izstrādi, palielina enerģiju, palielina muskuļu izturību un palīdz uzlabot sniegumu.

15,00 € par vienību

Beta-alanīns ir dipeptīda karnozīna (ß-alanils-L-histidīns) sastāvdaļa, kas dabīgā veidā sastopama skeleta muskulatūrā, īpaši II tipa muskuļu audos, kas ātri saraujas. Parastos apstākļos karnozīns ķermenī amortizē pH samazināšanos, kas, cita starpā, ir saistīta ar pienskābes izstrādi muskuļos slodzes laikā, tādējādi tas kavē muskuļu nogurumu un ļauj pagarināt treniņus. Muskuļos izstrādātā karnozīna daudzums ir tieši atkarīgs no beta-alanīna pieejamības, tāpēc beta-alanīna papildu uzņemšana ir ļoti svarīga karnozīna koncentrācijas palielināšanai muskuļos. Pētījumos atklāts, ka beta-alanīna uzņemšana ne tikai samazina nogurumu, bet arī palielina muskuļu spēku un izturību.

L-histidīns pieder eksogēno aminoskābju grupai, kuras nespēj pašas sintezēties ķermenī, un tās jāuzņem ar barību. Tas ir iesaistīts proteīna sintēzē, un kopā ar beta-alanīnu tie ir karnozīna prekursori, kas ietekmē tā daudzumu strādājošos muskuļos. B6 vitamīni ir B grupas vitamīni, kas šķīst ūdenī un ir iesaistīti daudzos svarīgos procesos, īpaši fiziski aktīva cilvēka ķermenī, jo tie: ·Veicina normālas enerģijas vielmaiņas uzturēšanu ·Palīdz nervu sistēmas atbilstošai darbībai ·Veicina normāla proteīna un glikogēna vielmaiņas uzturēšanu ·Palīdz sarkano asins šūnu veidošanā ·Veicina noguruma samazināšanu

4 kapsulas 30 minūtes pirms treniņa, dienās kad nav treniņa 4 kapsulas uzreiz pēc brokastīm

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.