• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Grenade 50 CALIBRE 580gr 105

Īss apraksts

Grenade produkts .50 Calibre ir iedarbīgs spēka un enerģijas avots, kas paredzēts lietošanai pirms treniņa, lai tā laikā sasniegtu vislabākos rezultātus!

Options
Garša
41,00 € par vienību

Daudzas godalgas nopelnījušo Grenade sporta uztura speciālistu izstrādātais .50 Calibre satur pētījumos apstiprinātas sastāvdaļas maksimāli iedarbīgās devās, tādējādi nodrošinot mežonīgu enerģiju un spēka pieplūdumu muskuļiem! .50 Calibre arī satur MDS – anti katabolisko Muskuļu Aizsardzības Sistēmu, kas palīdz novērst muskuļu noārdīšanos.

.50 Calibre sastāv no vairāk kā 20 sastāvdaļām, kuru efektivitāte ir pārbaudīta dažādu universitāšu laboratorijās un kuras ir iekļautas produktā maksimāli iedarbīgās devās. Šī produkta formula tika izstrādāta, izvērtējot visas iespējamās dabīgās vielas, kuru lietošana uzlabo fizisko sniegumu.

Grenade produkts .50 Calibre satur lielu devu citrulīna malāta (aminoskābe, kas visefektīvāk paaugstina slāpekļa oksīda līmeni), galda bietes, kurās ir augsts nitrātu līmenis, lielu devu flavanolu bagātīgi saturošo kakaokoka augļu, kā arī daudzas citas iedarbīgas sastāvdaļas, kas uzlabo muskuļu asinsriti. Un, protams, produkts, kas paredzēts lietošanai pirms treniņiem, nebūtu pilnīgs bez beta-alanīna, kofeīna un kreatīna, jo ir neskaitāmas reizes pierādīts, ka šīs vielas uzlabo fizisko sniegumu! Turklāt, produktam ir pievienoti bikarbonāta elektrolīti, kas neitralizē pienskābes radīto enerģijas kritumu, kā arī sazaroto ķēžu aminoskābes, kas sniedz anti katabolisku efektu.

Produkts ir lielisks arī tādēļ, ka tas nesatur vielas, kas rada negatīvus efektus. Grenade zinātnieki izpētīja no ģerānijas iegūto metilheksanamīnu un izlēma to neiekļaut produkta sastāvā. Pētījuma rezultāti norādīja, ka metilheksanamīns kombinācijā ar kofeīnu sašaurina asinsvadus, kas ir pretrunā ar slāpekļa oksīda līmeni paaugstinošu produkta galveno mērķi! Slāpekļa oksīds kā reiz paplašina asinsvadus, lai muskuļos nonāktu vairāk asiņu, enerģijas un barības vielu, tādā veidā uzlabojot fizisko sniegumu. Pie tam pagaidām nav pētījumu, kas pierādītu metilheksanamīna pozitīvo ietekmi uz fizisko sniegumu, toties ir pierādīts, ka šī viela paaugstina asinsspiedienu.

Produkta sastāvdaļas – dažādas dabīgas izcelsmes vielas un neaizvietojami mikroelementi – ir par iemeslu, kādēļ tieši .50 Calibre ir innovatīvākais un iedarbīgākais pieejamais slāpekļa oksīda līmeni paaugstinošais produkts, kas paredzēts lietošanai pirms treniņiem. .50 Calibre ir vislabākais veids, kā sagatavot sevi treniņam un panākt maksimālu fizisko sniegumu!

Viena produkta deva: Sajauciet pusi mērkausiņa (11,6 g) ar 150 līdz 250 ml auksta ūdens un samaisiet vai sakratiet. Izdzeriet aptuveni 30 minūtes pirms treniņa. Deva maksimāla fiziskā snieguma panākšanai: Paredzēta tiem, kas jau iepriekš ir lietojuši produktus, kas paredzēti lietošanai pirms treniņiem, un vēlas sasniegt visiespaidīgākos rezultātus. Sajauciet vienu mērkausiņu produkta (23,2 g) ar 300 līdz 500 ml auksta ūdens un samaisiet vai sakratiet. Izdzeriet aptuveni 30 minūtes pirms treniņa. Dienā dzeriet vismaz 8 glāzes ūdens. Nekādā gadījumā nelietojiet vairāk nekā vienu mērkausiņu produkta dienā!

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.