• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Jack3d 20

Īss apraksts

Šis produkts piešķir īpaši intensīvu sparu, koncentrēšanos, motivāciju un modrību. Turklāt tas ļauj strauji palielināt spēku, ātrumu un izturību.

Options
Garša
36,00 € par vienību

Gribi treniņā iegūt milzu enerģiju, īpašu spēku un izturību? Kurš gan to negrib? Nekas nepalīdzēs sasniegt prātam neaptveramus treniņu rezultātus kā pareizā elementu kombinācija tieši pirms tā. Galu galā, ja tavi treniņi ir galīgi garām, tad vari necerēt, ka drīzumā gaidāmi uzlabojumi.

USPLabs Jack3d veicinās vēlmi pacelt vairāk, veikt vairāk atkārtojumu un nodrošinās ilgstošāku enerģiju un muskuļu spēju. Vairāk enerģijas, perfekta koncentrēšanās, nepārspējams spēka un asins pieplūdums un, kas ir pats svarīgākais, lieliska pašsajūta visa treniņa garumā.

Sajauciet vienu mērkaroti produkta (5,5g) ar 120-250ml auksta ūdens un izdzeriet 30-45 minūtes pirms treniņa uzsākšanas. Šādi produkts jālieto pirmās trīs lietošanas reizes. Nekādā gadījumā nepārsniedziet sākotnējo devu un neignorējiet uz iepakojuma redzamos norādījumus. Sākot ar ceturto produkta lietošanas reizi, produkta devu iespējams palielināt, taču ne vairāk kā par pusmērkaroti (2,75g). Individuālā deva var būt 1-3 mērkarotes.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.