• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Muscle Pharm Assault 345.gr 106

Īss apraksts

ASSAULT™ ir viens no jaunākajiem un vispilnīgākajiem produktiem lietošanai pirms treniņiem. ASSAULT™ formula satur piecu iedarbības fāžu sistēmu, kas pozitīvi iedarbojas uz katru fiziskā snieguma aspektu – muskuļu lielumu, enerģiju, koncentrēšanās spējām, spēku un izturību.

Options
Garša
33,00 € par vienību

ASSAULT™ ir viens no jaunākajiem un vispilnīgākajiem produktiem lietošanai pirms treniņiem. ASSAULT™ ir rūpīgi izstrādāts, lai Tev ļautu pārspēt savus un arī citu konkurentu fiziskā snieguma rekordus. ASSAULT™ formula satur piecu iedarbības fāžu sistēmu, kas pozitīvi iedarbojas uz katru fiziskā snieguma aspektu – muskuļu lielumu, enerģiju, koncentrēšanās spējām, spēku un izturību.

ASSAULT™ organismam sniedz vismodernākās sastāvdaļas, kas ļauj trenēties intensīvi un sasniegt vislabākos rezultātus. Katra ASSAULT™ porcija satur 2 gramus ar patentu aizsargātā Carnosyn® beta-alanīna, kā arī īpašo ION-3 Nitrate Technology™ nitrātu tehnoloģiju. ASSAULT™ sniedz mežonīgu spēku un izturību, sekmē muskuļu masas pieaugumu un uzlabo kopējo fizisko sniegumu.

Kofeīns ir plaši izplatīta uztura bagātinātāju sastāvdaļa, kas tiek lietota fiziskā snieguma un modrības uzlabošanai. Tomēr parastie kofeīna avoti pēc enerģizējošās iedarbības beigām izraisa strauju spēku izsīkumu. ASSAULT™ satur īpašo PurEnergy™, kas sekmē koncentrēšanās spējas un sniedz enerģiju, kas ilgst līdz pat 8 reizēm ilgāk nekā enerģija, ko sniedz kofeīns, un tas neizraisa kofeīnam raksturīgo pēkšņo spēku izsīkumu.

5 IEDARBĪBAS FĀŽU SISTĒMA: IEDARBOJAS UZ KATRU FIZISKĀ SNIEGUMA ASPEKTU

ATF līmeni veicinoša formula – vislabākais līdzeklis pienskābes aizturēšanai

Katra porcija satur 2 gramus ar patentu aizsargātā CarnoSyn® beta-alanīna, kas sekmē pienskābes aizturēšanu, kā arī uzlabo fizisko sniegumu un muskuļu izturību īpaši intensīvu treniņu laikā. Pētījumi liecina, ka vilkābeles augļi un bietes sakne sekmē īslaicīgu un ilgstošu paaugstinātu slāpekļa oksīda ražošanu, ķermeņa izturību un nitrātu līmeni plazmā. Plazmas nitrātiem sašķeļoties, rodas nitrīti un nitrāti. Dimetilglicīna uztura bagātinātāji ir noderīgi kā sportistiem, tā arī ikvienam, kas vēlas mazināt infekciju risku treniņu laikā. Slāpekļa oksīda biopieejamības paaugstināšana ļauj trenēties ilgāk, uzlabot veselību un iegūt stingrus, ar asinīm pieplūdušus muskuļus.

Formula fiziskā snieguma uzlabošanai ar īpašo ION-3 nitrātu tehnoloģiju

Šis ir pirmais un vienīgais produkts lietošanai pirms treniņiem, kas sniedz kreatīnu, arginīnu un sazaroto ķēžu aminoskābes īpašā nitrātu formā ar ION-3 nitrātu tehnoloģiju. Modernā ION-3 nitrātu tehnoloģija sekmē asinsvadu paplašināšanos, tādējādi uzlabojot asinsriti un veicinot produkta iedarbību. Nitrāti sekmē asinsvadu paplašināšanos un uzlabo asinsriti, kas veicina uzturvielu izplatīšanos organismā. Nitrāti sekmē uzturvielu transportu un uzlabotu fizisko sniegumu, tādējādi veicinot muskuļu augšanu, spēku un atjaunošanos.

Šūnu enerģijas un insulīna aktivators

Šī ir jaudīgākā šūnu transportu veicinošā formula, kas satur glicīnu, d-ribozi, dekstrozi un Cinnulin PF®. Šīs vielas sekmē insulīna izdalīšanos, kas kopā ar uzturvielām, kas uzņemtas, lai veicinātu muskuļu augšanu un atjaunošanos, sekmē anabolismu.

Kofeīns ir plaši izplatīta uztura bagātinātāju sastāvdaļa, kas tiek lietota fiziskā snieguma un modrības uzlabošanai. Parastie kofeīna avoti pēc enerģizējošās iedarbības beigām izraisa strauju spēku izsīkumu. Ar patentu aizsargātais PurEnergy™ nodrošina stabilas koncentrēšanās spējas un enerģiju, kas ilgst līdz pat 8 reizēm ilgāk nekā enerģija, ko sniedz kofeīns, un tas neizraisa kofeīnam raksturīgo pēkšņo spēku izsīkumu. Ar patentu aizsargātais PurEnergy™ satur kofeīnu un pTeroPure™ pterostilbēnu, kas ļauj iegūt stabilāku enerģijas lādiņu bez nepatīkamām sekām. Pateicoties PurEnergy™ kokristālu formai, tiek veicinātas pterostilbēna antioksidējošās īpašības un sirds veselību stiprinošā iedarbība. PurEnergy™ palīdzēs uzlabot koncentrēšanās spējas un pacelt enerģijas līmeni uz ilgāku laiku nekā ar parasta kofeīna avota palīdzību.

Hidratācijas sistēma

Hidratācijas sistēma ir izstrādāta, lai palīdzētu uzturēt optimālu enerģijas un šķidruma līmeni organismā. Hidratācijas sistēma ir moderna elektrolītu, kokosriekstu ūdens (pulveris), glutamīna un taurīna kombinācija. Visas šīs sastāvdaļas savstarpēji iedarbojas, nodrošinot optimālu hidratāciju un veicinot organisma atjaunošanos.

Sajauciet 1 kausiņu ASSAULT™ ar 240-360 ml ūdens un izdzeriet 20-30 minūtes pirms treniņa. Optimāliem rezultātiem dienā izdzeriet vismaz 4 litrus ūdens.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.