• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

MUTANT CREAKONG 300gr 160

Īss apraksts

Kreatīns ir patiešām iedarbīgs. Vairāk nekā 300 pētījumos ir pierādīts, ka uzreiz pēc proteīna kreatīns ir visiedarbīgākais līdzeklis muskuļu masas palielināšanai.

12,00 € par vienību

Kreatīna galvenais uzdevums ir veicināt muskuļu lielumu un spēku. Tādēļ mēs izlēmām izstrādāt visiedarbīgāko kreatīnu maisījumu - MUTANT CREAKONG. Šis ir vienīgais un vislabākais kreatīnu maisījums, kas sniedz tikai pašus tīrākos kreatīnus no labākajiem kreatīnu avotiem. Visi šie kreatīni ir īpaši kvalitatīvi un to iedarbība ir klīniski pārbaudīta, testējot to uz cilvēkiem un iegūstot pozitīvus rezultātus.

Nekādu blēdību un māņu. Tikai trīs klīniski pārbaudīti kreatīni, kas veicina cilvēku muskuļu augšanu: (1) Creapure® kreatīna monohidrāts Visvairāk pētītā un visiedarbīgākā kreatīna forma Augstā līmeņa izstrādāšanas metodes nodrošina to, ka kreatīna monohodrāts ievērojami uzlabo muskuļu darbību Sekmē muskuļu spēku bodibilderiem Vienīgais Vācijā ražotais kreatīna monohidrāts, kam ir aktīvās vielas pamatlieta (2) Creatine Magnapower® (kreatīna magnija helāts) 8 gadus ilgā placebo kontrolētā klīniskajā pētījumā pierādīts, ka tas uzlabo maksimālo spēka līmeni Veicina muskuļu saraušanās ātrumu un proteīna sintēzi Tas ir padarīts sārmains, tādēļ uzsūcas citādāk nekā kreatīna monohidrāts, līdz ar to tiek novērsta vēdera pūšanās Palīdz trenēties intensīvāk un ievērojami sekmē muskuļu masas palielināšanos (3) Creapure® trikreatīna citrāts Unikāls kreatīns, kas veicina adenozīntrifosforskābes sintēzi, lai iegūtu enerģiju Ceļ kreatīna līmeni plazmā uzreiz pēc tā uzņemšanas Ievērojami uzlabo fizisko sniegumu treniņos, kas ir īpaši intensīvi, bet reizē arī saraustīti, piemēram, īpaši magu svaru cilāšana Produkta īpašības: Trīs vislabākie kreatīni, kas veicina muskuļu masas un spēka palielināšanos Kreatīni ir klīniski pārbaudīti Nesatur pildvielas

 

Paredzēts pieaugušiem cilvēkiem, kas ievēro īpaši intensīvu treniņu programmu. Sajauciet vienu pilnu mērkausiņu (4 g) ar 250-375 ml ūdens un lietojiet 20-30 minūtes pirms treniņa.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.