• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Nano Vapor Performance Series 108

Īss apraksts

NANO VAPOR® sniedz enerģiju, kas nepieciešama intensīvam treniņam, un sagatavo ķermeni ātram un ekstrēmam spēku pieplūdumam muskuļos, kas ir muskuļu masas palielināšanas pamatā.

Options
Garša
42,00 € par vienību

Produkta īpašības:

  • Sniedz enerģiju, spēku un koncentrēšanās spējas
  • Veicina asins pieplūdumu muskuļiem
  • Sekmē muskuļu augšanu un atjaunošanos

Enerģijas lādiņš un ilgstoša spēja koncentrēties

390 mg kofeīna un 150 mg L-teanīna kombinācija uzlabo koncentrēšanās spējas līdz pat 90 minūtēm pēc šo vielu uzņemšanas. Kofeīns arī sniedz enerģiju, kas nepieciešama īpaši intensīviem treniņiem.

Veicina ātru muskuļu augšanu

Sniedz klīniski pārbaudītu 5000 mg lielu devu kreatīna. Kreatīns sekmē muskuļu atjaunošanos starp vingrinājumiem, uzlabo fizisko sniegumu un veicina muskuļu masas palielināšanos.

Palielina spēku jau ar pirmo devu

Pētījums rāda, ka cilvēki, kas pirms intensīva krūšu muskuļu treniņa bija lietojuši 8000 mg L-citrulīna malāta, treniņa beigās bija spējīgi palielināt svaru stieņa atgrūdienu skaitu guļus pozīcijā par 53%.

Nepārspējams spēka pieplūdums muskuļiem

NANO VAPOR® ir pirmais produkts, kurā apvienoti 8000 mg L-citrulīna ar 200 mg kvercetīna. Zinātniski pierādīts, ka L-citrulīns sniedz augstāku arginīna līmeni plazmā nekā L-arginīns. Klīniski pierādīts, ka kvercetīns sekmē slāpekļa oksīda sintēzi un mazina asinsvadu sašaurināšanas iespēju.

Ilgāki un intensīvāki treniņi

NANO VAPOR® ir pirmais produkts lietošanai pirms treniņiem, kas sniedz 2500 mg betaīna, kas veicina muskuļu izturību.

Muskuļu masas un spēka pieaugums

Klīniski pārbaudīta, precīzi 3200 mg deva beta-alanīna sekmē muskuļu masas un spēka palielināšanos. Citi produkti, kas paredzēti lietošanai pirms treniņiem, tik precīzi nenorāda beta-alanīna devu.

Šis produkts ir ļoti stiprs. Pirms produkta lietošanas rūpīgi izlasiet lietošanas norādījumus un ievērojiet to, ka produkta deva jāpalielina pamazām. Lai novērtētu organisma reakciju uz produktu, sākumā sajauciet 1 devu (1 mērkausiņu) produkta ar 120 ml auksta ūdens un lietojiet 30 minūtes pirms treniņa. Pēc tam, kad esat pārliecināti, ka organisms labi uzņem produktu, varat palielināt devu līdz 2 un visbeidzot arī 3 devām produkta. Sajauciet produktu ar 240-355 ml auksta ūdens un lietojiet pirms treniņa. Nelietojiet vairāk par 3 devām (3 mērkausiņiem) produkta 24 stundu laikā. Produkta lietošanas laikā uzņemiet pietiekamu ūdens daudzumu.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.