• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Shock Therapy 840.gr 139

Īss apraksts

Shock Therapy ir visaptveroša un jaudīga formula lietošanai pirms treniņa, kas nodrošina stingrus un lielus muskuļus.

Options
Garša
41,00 € par vienību

Jaunā Shock Therapy formula satur vielas, kas veicina šūnu izplešanos, sniedz enerģiju, uzlabo koncentrēšanās spējas, kā arī ietver jaunu kreatīna kompleksu, antioksidantus un citas vērtīgas vielas, kas sekmē asins pieplūdumu muskuļos un veicina fizisko sniegumu. Jaunā īpaši jaudīgā Shock Therapy formula liks aizmirst par treniņiem bez spēka, motivācijas un rezultātiem! Jaunā Shock Therapy formula garšo neticami lieliski un satur pārbaudīti efektīvas vielas, kas veicina šūnu izplešanos, sniedz enerģiju, uzlabo koncentrēšanās spējas, kā arī ietver jaunu kreatīna kompleksu, antioksidantus un citas vērtīgas vielas, kas sekmē asins pieplūdumu muskuļos un veicina fizisko sniegumu.

Shock Therapy sastāvā esošās anaboliskās vielas nodrošinās nepārspējami stingrus un lielus muskuļus – muskuļi būs ļoti lieli un ar izteiktiem asinsvadiem. Cilvēkiem, kas vēlas iegūt spēcīgu un muskuļotu ķermeni, tas ir ļoti svarīgi. Lietojot Shock Therapy, muskuļi būs lieli, pilni ar enerģiju un spēku, gatavi intensīvam treniņam. Shock Therapy nodrošinās visintensīvākos treniņus! Jaudīgs produkts lietošanai pirms treniņiem Nodrošina īpaši lielus un stingrus muskuļus Veicina īpaši izteiktus asinsvadus Īpaši garda formula

Lai uzlabotu fizisko sniegumu, lietojiet produktu 30 minūtes pirms treniņa. Atkarībā no ķermeņa masas, pieredzes un organisma reakcijas uz stimulējošām vielām, lietojiet 1-2 kausiņus produkta pirms treniņa. Cilvēkiem, kas sver vairāk par 90 kg, ieteicams lietot 1,5 līdz 2 kausiņus. Sākumā lietojiet 1 (vai mazāk) kausiņu, lai novērotu organisma reakciju uz produktu. Uz vienu kausiņu produkta pievienojiet 240-360 ml ūdens. Varat variēt ar pievienotā ūdens daudzumu, lai iegūtu vēlamo garšu – pievienotā ūdens daudzums neietekmē produkta efektivitāti. 24 stundu laikā nelietojiet vairāk par 2 kausiņiem produkta. Nelietojiet produktu 6-8 stundas pirms miega.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.