• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

San Mass Effect Revolution 5916.gr 89

Īss apraksts

Mass Effect Revolution ir īpaši iedarbīgs produkts ķermeņa masas palielināšanai, kas palīdzēs iegūt lielāku muskuļu masu. Tas satur SAN izstrādāto ilgstošās iedarbības proteīnu formulu OctaPure 8, kas stundām ilgi muskuļus nodrošinās ar proteīniem un citām uzturvielām, un kreatīna monohidrātu, kas sekmē optimālu muskuļu masas palielināšanos.

Options
Garša
90,00 € par vienību

5 IEMESLI KĀDĒĻ SPORTISTI UN CILVĒKI, KAS VĒLAS IEGŪT SPĒCĪGU UN MUSKUĻOTU ĶERMENI, IZVĒLAS MASS EFFECT REVOLUTION

1. iemesls: sekmē muskuļu augšanu – anaboliskās un antikataboliskās iedarbības līdzsvars!

Veicina antikatabolisko muskuļu augšanu – lēnās iedarbības antikatabolisko aminoskābju formula, kas satur micelāro kazeīnu, piena proteīnu izolātu un kalcija kazeinātu, muskuļiem vienmērīgi piegādā aminoskābes visas diennakts garumā.

Strauji veicina anabolisko muskuļu augšanu – ātrās iedarbības anabolisko aminoskābju formula, kas satur hidrolizētu sūkalu proteīnu izolātu, sūkalu proteīnu izolātu, sūkalu proteīnu koncentrātu un 90% sojas proteīnu izolāru (SPI-90), kas nekavējoties veicina muskuļu atjaunošanos un proteīnu sintēzi pēc treniņiem, tādējādi sekmējot muskuļu augšanu.

Anaboliskās un antikataboliskās iedarbības līdzsvaru nodrošina SAN izstrādātā unikālā proteīnu formula OCTAPURE 8. Tā ļaus Tev kontrolēt savu muskuļu augšanu!

2. iemesls: proteīni un ogļhidrāti attiecībā 80:20 – īpaši piemēroti sportistiem!

Sportisti augsti vērtē brūnos rīsus, kas neceļ cukura līmeni asinīs. SAN ir iekļāvis MASS EFFECT REVOLUTION sastāvā īpaši izstrādātu proteīnu koncentrātu (SILK-80) ar 80% proteīnu saturu un 20% šķiedrvielām bagātu ogļhidrātu saturu, kas ir ideāli piemērots jebkuram sportistam.

3. iemesls: kalorijām bagāta ogļhidrātu formula, kas sekmē ātru muskuļu augšanu!

Lai sekmētu ātru muskuļu augšanu un palīdzētu jums uzņemt ķermeņa masas palielināšanai optimālu kaloriju daudzumu, MASS EFFECT REVOLUTION sastāvā ir iekļauta SAN izstrādātā MYOCARB formula. MYOCARB formula nesatur cukuru un tās sastāvā ir diedzētu rīsu klijas un no graudaugiem iegūti saliktie ogļhidrāti.

4. iemesls: palielina muskuļu šūnas

Katra MASS EFFECT REVOLUTION 295+ gramu deva satur vismaz 5 gramus CreaSolv® kreatīna monohidrāta, kā arī L-glutamīnu un muskuļiem labvēlīgo saulespuķu eļļu.

5. iemesls: viens no iedarbīgākajiem produktiem muskuļu masas palielināšanai, kas ir rūpīgi izpētīts un pārbaudīts

Visi MASS EFFECT REVOLUTION iedarbības aspekti ir tikuši rūpīgi izpētīti un pārbaudīti uz tādiem pašiem sportistiem kā Tu. Iegādājies MASS EFFECT REVOLUTION, un Tu varēsi būt pārliecināts, ka iegūsti vienu no iedarbīgākajiem produktiem muskuļu masas palielināšanā.

Produkta īpašības:

  • Octapure 8 proteīnu formula
  • Satur sazaroto ķēžu aminoskābes un L-glutamīnu
  • Satur linsēklas, rīsu klijas, saulespuķu eļļu un vidēja garuma ķēžu triglicerīdu pulveri
  • Bagāts ar šķiedrvielām

Ieberiet 4-8 mērkausiņus ar kaudzi (atkarībā no vēlamā kaloriju skaita) MASS EFFECT REVOLUTION blenderī ar 710-1070 ml auksta ūdens. Jauciet blenderī vismaz 45-60 sekundes. Ja vēlaties iegūt atvēsinošu kokteili, pievienojiet sauju ledus gabaliņu un/vai kalorijām bagātas piedevas (pienu vai augļus) un jauciet blenderī vēl 35-45 sekundes.

Ieteikums: Ja vēlaties iegūt biezāku un kalorijām bagātāku kokteili, sajauciet MASS EFFECT REVOLUTION nevis ar ūdeni, bet gan ar 710-1070 ml beztauku piena vai piena ar zemu tauku saturu. Uzsākot lietot MASS EFFECT REVOLUTION, pirmo nedēļu ieteicams lietot 1/2 no devas (4 mērkausiņus) un pēc tam pamazām palielināt devu līdz vienai vai vairākām devām vairākas reizes dienā.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.