• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Universal gain fast 3100 4.5kg 93

Īss apraksts

Gain Fast 3100 ir augstas kvalitātes geineris, kas vienā dienā sniedz līdz pat 3100 augstas kvalitātes kalorijām. Gain Fast 3100 sniedz arī vielas, kas sekmē muskuļu augšanu un uzlabo fizisko sniegumu, dabiskus augu izcelsmes sterīnus, neaizvietojamās taukskābes un gremošanas enzīmus.

Options
Garša
49,00 € par vienību

Lai pieņemtos svarā un palielinātu muskuļu masu, nepieciešams uzņemt daudz kaloriju. Pat tad, kad vairs nemaz negribas ēst, nepieciešams uzņemt vēl kalorijas. Gain Fast 3100 ir tieši tas, kas ir vajadzīgs, ja vēlies palielināt ķermeņa masu! Vairumam cilvēku nav grūtību pieņemties svarā (un dažiem tas pat sanāk pārāk viegli). Vienkārši jāēd vairāk – vairāk kvalitatīvu proteīnu, vairāk nepārstrādātu ēdienu, vairāk dārzeņu, olu, piena, augļu un labo tauku. Tomēr citiem nemaz nav viegli pieņemties svarā. Ir cilvēki, kas nespēj ēst ik pēc trīs stundām. Ir cilvēki, kas ilgi jūtas paēduši. Vai Tev arī ķermeņa masas palielināšana sagādā grūtības, neatkarīgi no tā, cik ļoti Tu censtos un cik daudz ēstu? Gain Fast 3100 ir izstrādāts, lai dienā sniegtu ķermenim līdz pat 3100 augstas kvalitātes kalorijas. Tomēr reizēm ar lielu kaloriju skaitu nepietiek.

Dažreiz vajag ko vairāk, piemēram, vielas, kas sekmē anabolismu un uzlabo fizisko sniegumu, dabiskus augu izcelsmes sterīnus, neaizvietojamās taukskābes un gremošanas enzīmus. Šādu jaudīgu vielu savienojumu sniedz tikai Gain Fast 3100. Gain Fast 3100 īpašā formula sniedz vairāk nekā 3100 kalorijas ar 150 gramiem proteīna, 596 gramiem ogļhidrātu un tikai 15 gramiem tauku. Ja vēlies palielināt ķermeņa masu, Gain Fast 3100 ir īstā izvēle!

Produkta īpašības:

  • Sniedz līdz pat 3100 augstas kvalitātes kalorijām dienā
  • Ideāli piemērots cilvēkiem, kam ķermeņa masas palielināšana sagādā grūtības
  • Sniedz vielas, kas sekmē muskuļu augšanu un uzlabo fizisko sniegumu, dabiskus augu izcelsmes sterīnus, neaizvietojamās taukskābes un gremošanas enzīmus

Sajauciet 5 kausiņus Gain Fast 3100 ar 470 ml ūdens vai piena. Rūpīgi sajauciet (vislabāk to darīt blenderī un pievienot sasmalcinātu ledu, kas nodrošina biezu un krēmīgu kokteiļa konsistenci). Optimāliem rezultātiem papildus ikdienas uzturam lietojiet 1-3 porcijas Gain Fast 3100 dienā. Lietojiet kopā ar treniņu programmu un sabalansētu, pilnvērtīgu uzturu.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.