• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Animal Pak 44 11

Īss apraksts

Animal Pak ir oriģinālais sporta multivitamīnu komplekss, kas izstrādāts, lai novērstu uztura mikroelementu trūkumu, sekmētu anabolisku vidi organismā un veicinātu treniņu efektivitāti.

36,90 € par vienību

Animal Pak jau kopš 1983. gada ir viens no atzītākajiem un apbalvotākajiem multivitamīnu kompleksiem. Šo daudzo gadu laikā neskaitāmi sportisti ir uzlabojuši savu fizisko sniegumu tieši ar Animal Pak palīdzību. Kāpēc sportisi izvēlas tieši Animal Pak? Jo Animal Pak ir nemainīgi efektīvs - kā pirmajā lietošanas reizē, tā arī visās pārējās! Animal Pak ir lielisks produkts, ar ko papildināt savu diētu. Tas sniedz visas uzturvielas, kas ir nepieciešamas sportistiem, it īpaši, svarcēlājiem. Ja Tu vēlies trenēties nopietni un sasniegt nopietnu rezultātus, izvēlies Animal Pak. Citi produkti nāk un iet, bet Animal Pak paliek nemainīgi uzticams produkts sporta uztura pasaulē.

Kopš cilvēces pirmsākumiem cilvēka ķermenis ir mainījies ļoti minimāli. Ja mēs vēlamies iegūt pārdabiski lielus muskuļus, nepieciešams uzņemt aminoskābes, ogļhidrātus, vitamīnus, minerālvielas un antioksidantus jaudīgās devās un pareizās kombinācijās. Tikai Animal Pak var sniegt to, kas Tev ir nepieciešams!

Jebkurš multivitamīns nespēs nodrošināt nepieciešamo efektu. Tikai Animal Pak var garantēt lielus un spēcīgus muskuļus. Katra Animal Pak deva sniedz lielu daudzumu nepieciešamo vitamīnu un minerālvielu. Vitamīni (organiski) un minerālvielas (neorganiskas) ir farmakoloģiskie aģenti un katalizatori. Tie var veicināt anabolisku efektu un sekmēt visas nepieciešamās ķīmiskās reakcijas, kas nodrošina muskuļu un spēka pieaugumu.

Animal Pak tev sniedz visu nepieciešamo vajadzīgajās devās. Kā arī dažas noderīgas papildus vielas, piemēram, tādus fiziskā snieguma uzlabotājus kā piridoksīns, alfa-ketoglutarāts, karnitīns, lipotropiķi, L-arginīns, alfa-liposkābes, Sibīrijas ženšeņu un citas vielas. Katra paciņa satur vairāk nekā 60 aktīvo vielu pareizajās devās, kas iedarbojas pareizajā laikā. Katra no paciņā iekļautajām 11 tabletēm ir īpaši izstrādāta, lai iedarbotos maksimāli efektīvi.

Paredzēts, sportistiem, svarcēlājiem un cilvēkiem, kad vēlas iegūt muskuļotu ķermeni. Lietojiet vienu paciņu 30 minūtes pēc ēdienreizes, kuru ieturat pirms treniņa. Pirms sacensībām un īpaši intensīviem treniņiem lietojiet divas paciņas dienā. Uzdzeriet tabletēm daudz ūdens.

Brīdinājumi

Nelietot produktu grūtniecības vai zīdīšanas laikā. Pirms uzsākat jebkādu treniņu programmu vai diētu, konsultējieties ar ārstu.

Lietotāju ievērībai

Pirms šī vai jebkura cita uztura bagātinātāja lietošanas, kā arī pirms treniņu programmas uzsākšanas, konsultējieties ar ārstu vai citu speciālistu. Nepārsniedziet ieteicamo devu. Produkta lietošanas laikā uzņemiet pietiekami daudz ūdens. Glabāt bērniem nesasniedzamā vietā. Grūtniecības vai zīdīšanas laikā konsultējieties ar ārstu par produkta lietošanu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.