• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Bio Tech Vitamin D3 50mcg 60tabs 69

Īss apraksts

Taukos šķīstošais D3 vitamīns ir kalcija palīgs, tas nodrošina kalcija uzsūkšanos, izgulsnēšanos kaulaudos un kaulu blīvuma atjaunošanos. D vitamīna aktīvajai formai ir hormonu īpašības - tas nodrošina normālu skeleta attīstību, regulē kalcija un fosfora maiņu un to uzsūkšanos tievajā zarnā, piedalās kalciju transportējošā olbaltuma veidošanā.

11,00 € par vienību

D3 vitamīns D vitamīns veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos/izmantošanu. D vitamīns nepieciešams šūnu dalīšanās procesam. D vitamīns palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību. D vitamīns palīdz uzturēt kaulu veselību. D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību. D vitamīns stipriem kauliem un zobiem.

Minimālā dienas D vitamīna deva ir 400 SV (starptautiskās vienības), bet optimāla ir atkarīga no vairākiem faktoriem-vecumā, grūtniecēm-nepieciešamība pēc D vitamīna palielinās. D vitamīna avots ir saule, diemžēl, Latvijā saules nav daudz. Dabiskais avots ir arī pārtikas produkti, kas satur D vitamīnu - aknas, olas dzeltenums, zivis, īpaši - lasis, menca, sardīnes, tomēr, ikdienā nepieciešamo D vitamīna devu satur aptuveni 50 olu dzeltenumi vai 1 kg laša un ar uzturu vien D vitamīnu pietiekošā daudzumā uzņemt ir sarežģīti. Te palīgā nāk augstākās kvalitātes D-3 vitamins no GNC!

1 tablete dienā

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.