• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

MULTI PRO 30.pac 22

Īss apraksts

Multi Pro Plus ir augstas kvalitātes multivitamīnu un minerālvielu formula, kas sniedz B vitamīnu kompleksu un C vitamīnu, kā arī svarīgākās minerālvielas, to skaitā magniju, selēnu un cinku.

21,00 € par vienību

Profesionāla līmeņa multivitamīnu un minerālvielu formula. Vitamīni un minerālvielas ir svarīgākas pamatuzturvielas, ar kurām ir jānodrošina organismu stipras veselības uzturēšanai un sporta panākumu gūšanai. Turklāt, mūsdienās, piesārņotās vides dēļ, kā arī ēdienu dēļ, kuros trūkst uzturvielu, mums jāstiprina mūsu organisma aizsardzības sistēma. MULTI PRO ir šim nolūkam labākais vitamīnu un minerālvielu ikdienas papildinājums.

Multi Pro Plus ir augstas kvalitātes multivitamīnu un minerālvielu formula. Katra dienas devas tablešu un kapsulu paciņa sniedz B vitamīnu kompleksu un C vitamīnu, kā arī svarīgākās minerālvielas, to skaitā magniju, selēnu un cinku.

C vitamīns sekmē veselīgu imūnsistēmas un nervu sistēmas darbību, kā arī mazina nogurumu. Tas palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību intensīvu treniņu laikā un pēc intensīviem treniņiem. Šis pozitīvais efekts tiek panākts dienā uzņemot 200 mg C vitamīna papildus ieteicamajai C vitamīna dienas devai.

B2 vitamīns palīdz uzturēt labu redzi un sekmē sarkano asinsķermenīšu veselību. Folijskābe veicina normālu aminoskābju sintēzi.

Multi Pro Plus sniedz 250% no D3 vitamīna ieteicamās dienas devas. D vitamīns veicina normālu muskuļu un imūnsistēmas darbību, kā arī sekmē optimālu kalcija un fosfora uzsūkšanos un izmantošanu organismā.

Cinks veicina auglību un uztur normālu testosterona līmeni, kā arī sekmē veselīgu makroelementu metabolismu.

Magnijs veicina veselīgu nervu sistēmas darbību – tas sekmē neirotransmisiju un muskuļu (arī sirds muskuļa) saraušanos. Magnijs arī veicina normālu proteīnu sintēzi un uztur optimālu kaulu un zobu veselību.

Selēns veicina normālu spermatoģenēzi, veselīgu vairogdziedzera darbību, kā arī matu un nagu veselību.

Multi Pro Plus multivitamīnu un minerālvielu paciņā ir arī Omega-3 taukskābju un lecitīna mīkstā kapsula, koenzīms Q10, ar polifenoliem bagātais vīnogu kauliņu ekstrakts, kā arī luteīns.

Produkta īpašības:

  • Plašs īpaši atlasītu sastāvdaļu klāsts
  • Nav nepieciešams papildus lietot citus vitamīnus
  • Sniedz Omega-3 taukskābes, lecitīnu un koenzīmu Q10
  • Sniedz luteīnu un vīnogu kauliņu ekstraktu

Lietojiet 1 paciņu dienā, vēlams kopā ar ēdienu. Lietojiet šo produktu kopā ar veselīgu, sabalansētu uzturu – ar to nevar aizstāt pilnvērtīgu uzturu.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.