• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

100% San Titanium whey 4.6kg 153

Īss apraksts

Titanium Whey ir tīri sūkalu proteīni, kas vienā devā sniedz 23 gramus proteīnu. Titanium Whey veicina muskuļu masas un spēka palielināšanos, sekmē anabolismu, proteīnu sintēzi un slāpekļa aizturi, kā arī novērš katabolismu pēc treniņiem.

Options
Garša
90,00 € par vienību

Palielini muskuļus un zaudē taukus!

Vēlies sekmēt muskuļu augšanu un atjaunošanos pēc treniņiem? Iekļauj Titanium Whey savā ikdienas uzturā! Titanium Whey proteīnu formula īpaši jaudīgi veicina muskuļu augšanu un atjaunošanos pēc treniņiem.

Sekmē muskuļu augšanu 4 stundu garumā!

Muskuļu augšana un atjaunošanās ir vesela zinātne. Un ir nepieciešama zinātnes palīdzība, lai varētu maksimāli palielināt muskuļu masu un spēku. Titanium Whey ir izstrādāts priekš nopietniem sportistiem un cilvēkiem, kas vēlas iegūt spēcīgu un muskuļotu ķermeni. Titanium Whey ātri uzsūcas asinsritē un sekmē anabolismu un proteīnu sintēzi (muskuļu augšanu), kā arī mazina katabolisma ietekmi (muskuļu noārdīšanos). Produkta anaboliskā iedarbība var ilgt līdz pat 4 stundām!

Palielini muskuļu masu par vidēji 3,2 kg un tajā pašā laikā zaudē ķermeņa taukus!

Kādā zinātniskā pētījumā Titanium Whey iedarbīgā proteīnu formula tika salīdzināta ar citiem proteīnu produktiem. Pētījumā tika secināts, ka cilvēku grupa, kas lietoja Titanium Whey proteīnu formulu palielināja muskuļu masu par vidēji 3,2 kg un tajā pašā laikā zaudēja ķermeņa tauku masu. Kontroles grupai, kas lietoja placebo, nenovēroja nekādas izmaiņas.

Produkta īpašības:

  • Zinātniski pierādīts, ka produkts veicina sportistu muskuļu masas un spēka palielināšanos
  • Sekmē anabolismu, proteīnu sintēzi un slāpekļa aizturi (muskuļu augšanu)
  • Mazina katabolisma ietekmi (muskuļu noārdīšanos) pēc treniņiem
Lietošanas norādījumi

Lietojiet vienu mērkausiņu Titanium Whey kopā ar 150-180 ml ūdens vienu reizi dienā. Varat pievienot vairāk vai mazāk šķidruma, lai iegūtu vēlamo garšu un konsistenci.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.