• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

BPI Whey-HD 2156g 52

Īss apraksts

WHEY-HD ir augstākās kvalitātes proteīna pulveris muskuļu masas palielinēšanai, kas lieliski škīst un ir ētri sagremojams. WHEY-HD sekmē muskuļu atjaunošanos un veicina muskuļu masas un spēka palielināšanos.

Options
Garša
52,90 € par vienību

Sporta uztura industrijā sūkalu proteīns ir īpaši populārs, jo tas ir viegli un ātri sagremojams un tas sniedz daudz aminoskābju, kas sekmē muskuļu atjaunošanos. Katra WHEY HD deva satur 25 gramus ātri sagremojama sūkalu proteīna un pavisam niecīgu daudzumu tauku, ogļhidrātu, nātrija un citu vielu, kas nav nepieciešamas muskuļiem. Salīdzinājumā ar citiem proteīna produktiem, WHEY-HD uzstāda jaunu standartu šajā sporta uztura kategorijā. WHEY-HD labi šķīst ūdenī un garšo lieliski. To var lietot jebkurā laikā, lai veicinātu muskuļu atjaunošanos un sekmētu muskuļu masas un spēka palielināšanos.

Ar ko WHEY-HD atškiras no citiem proteīna produktiem? WHEY-HD ir augstākās kvalitātes proteīna pulveris muskuļu masas palielināšanai. Pie tam šis produkts garšo lieliski! WHEY-HD ir uztuivielām bagāts, daudzfunkcionāls proteīnu produkts, kas satur dažādus augstākās kvalitātes sūkalu proteīnus. Produkta īpašības: Katra deva sniedz 25 gramus augstākās kvalitātes proteīnu Satur uzlabotus gremošanas enzīmus Neticami lieliska garša Labi šķīst ūdenī

 

Sajauciet 1 mērkausiņu WHEY-HD ar 150 ml auksta ūdens un lietojiet uzreiz pēc treniņa vai citas fiziskas slodzes. Varat lietot produktu jebkurā laikā, lai veicinātu muskuļu atjaunošanos un sekmētu muskuļu masas un spēka palielināšanos. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, lietojiet WHEY-HD kopā ar piinvērtīgu, sabalansētu uzturu un konsultējieties ar ārstu pirms treniņu režīma uzsākšanas.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.