• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Dymatize Elite Whey 2100gr 54

Īss apraksts

Elite Whey proteīns katrā devā sniedz 25 gramus ātras iedarbības 100% tīru sūkalu proteīnu, kas veicina muskuļu augšanu un atjaunošanos pēc intensīva treniņa. Elite Whey proteīns garšo neticami lieliski – tagad proteīnu kokteilis pēc treniņa būs ne tikai kā organismam nepieciešama ēdienreize, bet arī kā atalgojums par labi padarīto darbu.

Options
Garša
44,90 € par vienību

Elite Whey proteīns katrā devā sniedz 25 gramus ātras iedarbības 100% tīru sūkalu proteīnu. Tas ir tieši tas, kas nepieciešams organismam, lai veicinātu muskuļu augšanu un atjaunošanos pēc intensīva treniņa.

Elite Whey jaunajā formulā ir iekļauta uzlabota garšas tehnoloģija, kas sniedz īpašu garšas baudījumu. Izbaudi Elite Whey proteīnu ar lielisko cepumu un krēma garšu vai kanēļmaizīšu garšu, vai pieturies pie klasiskās šokolādes vai vaniļas garšas. Tagad proteīnu kokteilis pēc treniņa būs ne tikai kā organismam nepieciešama ēdienreize, bet arī kā atalgojums par labi padarīto darbu.

Augstākās kvalitātes proteīni

Elite Whey katrā devā sniedz 25 gramus 100% sūkalu proteīna. Sūkalu proteīns tiek uzskatīts par labāko proteīnu avotu, ja nepieciešams veicināt muskuļu augšanu un atjaunošanos pēc treniņiem, jo tam ir īpaši augsta bioloģiskā vērtība, labs aminoskābju sastāvs un tas ātri uzsūcas organismā. Dymatize Nutrition, izstrādājot uztura bagātinātājus, tajos neiekļauj zemas kvalitātes proteīnus, un Elite Whey satur tikai proteīnus, kas iegūti īpašā mikrofiltrācijas procesā, kas saglabā daudzas ļoti svarīgas proteīnu daļiņas, to skaitā laktoferīnu un imunoglobulīnu, kas citos proteīnu apstrādes veidos var pazust. Pie tam ja Dymatize Nutrition apgalvo, ka produkts satur proteīnu, tas satur proteīnu, nevis pievienotas aminoskābes (piemēram, glicīnu un taurīnu) vai kreatīnu.

Sniedz muskuļiem nepieciešamās uzturvielas

Katra Elite Whey porcija sniedz 5,5 gramus sazaroto ķēžu aminoskābju, kuru krājumi tiek iztērēti intensīvas fiziskas slodzes laikā. Sazaroto ķēžu aminoskābes iedarbojās tieši uz muskuļiem, veicinot muskuļu augšanu un paātrinot muskuļu atjaunošanos. Elite Whey arī sniedz 2,7 gramus L-leicīna. L-leicīns ir sazaroto ķēžu aminoskābe, kas ir tieši saistīta ar proteīnu sintēzes aktivēšanu muskuļos jeb muskuļu augšanas procesu un kas arī sekmē muskuļu spēka palielināšanos.

Jauna un uzlabota garša

Dymatize Nutrition ir īpašu uzmanību pievērsuši produktu garšai. Dymatize Nutrition garšu speciālisti ir ilgi un cītīgi strādājuši, lai radītu vēl gardākas produktu garšas. Elite Whey būs kā gards atalgojums pēc treniņa! Tas ir tik gards, ka nevarēsi sagaidīt nākošo Elite Whey lietošanas reizi!

Produkta īpašības:

  • Augstākās kvalitātes 100% sūkalu proteīni
  • Viena deva sniedz 25 gramus proteīna
  • 5,5 grami sazaroto ķēžu aminoskābju
  • Ātri uzsūcas organismā
  • Lieliski garšo

Sajauciet 1 līdzenu kausiņu produkta ar 150-180 ml ūdens, piena vai sulas. Maisiet, kratiet vai jauciet blenderī 20 sekundes vai līdz pulveris ir pilnībā izšķīdis, un tad nekavējoties kokteili izdzeriet.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.