• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Musclepharm COMBAT 100% CASEIN 200

Īss apraksts

Combat 100% Casein ir proteīns, kas lēnām un pakāpeniski uzsūcas organismā un sniedz tam nepieciešamās aminoskābes.

Options
Garša
49,90 € par vienību

Muskuļi tiek stiprināti ar barības vielām vēl ilgi pēc kazeīna lietošanas. Par pamatu šim produktam ir ņemts augstākās kvalitātes proteīns, kam pievienota īpaša gremošanas enzīmu formula. Izstrādājot Combat 100% Casein, MusclePharm® ir uzstādījis jaunu kazeīna produktu standartu. Atjauno organismu ātrāk! Trenējies intensīvāk! Un galvenais – sasniedz ilgi kārotos rezultātus! Micelārais kazeīns tiek sagremots lēnām, izdalot iedarbīgas un organismam vērtīgas aminoskābes vairāku stundu garumā. Tieši tādēļ šis ir vislabākais proteīns, ko lietot pirms miega. Pētījumi liecina, ka ilgstoša un pakāpeniska proteīna uzsūkšana organismā var pasargāt muskuļus no noārdīšanās. MusclePharm® sniedz augstākās kvalitātes micelāro kazeīnu.

100% micelārā kazeīna proteīns Ideāli piemērots lietošanai pirms miega Sniedz 28 gramus lēnas iedarbība proteīna Pievienoti gremošanas enzīmi Nesatur glutēnu

Sajauciet vienu mērkausiņu produkta ar 240-300 ml ūdens, piena, sulas vai cita dzēriena. Lietojiet MusclePharm® Combat 100% Casein pirms miega un/vai starp ēdienreizēm, kad nepieciešams proteīns, kas lēni uzsūcas organismā.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.