• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

MUSCLETECH NITRO TECH 100% WHEY GOLD 194

Īss apraksts

NITRO-TECH 100% WHEY GOLD ir tīra olbaltumvielu formula, kurai pievienoti sūkalu peptīdi un izolāti. Hidrolizētie sūkalu peptīdi uzsūcas visātrāk, tādēļ, tie ir visbūtiskākā mūsu formulas daļa!

Options
Garša
59,00 € par vienību

Mūsu formula satur arī mikrofiltrēto sūkalu proteīna izolātu un sūkalu koncentrātu. IZCILA ZINĀTNE. TEICAMI REZULTĀTI. MuscleTech ® pētnieki ir veikuši vairākus sūkalu peptīdu klīniskos pētījumus un secinājuši, ka sūkalu peptīdi veicina ātrāku pēc treniņa atjaunošanās procesu un uzlabo barības vielu piegādi. Tas nozīmē, jūs iegūstat vistīrāko proteīnu, kurš ātri sagremojas un strauji uzsūcas. Tas ļauj ātrāk atjaunoties, uzaudzēt lielāku tīro muskuļu masu un iegūt labākus treniņa rezultātus! Vēl vairāk – starp visiem proteīnu avotiem, sūkalu peptīdiem piemīt viena no visaugstākajām bioloģiskajām vērtībām (BV). Tā izmēra cik labi tie uzsūcas un cik labi tiek izmantoti organismā.

Produkta īpašības:

PILNS AMINOSKĀBJU SPEKTRS Hidrolizētie sūkalu peptīdi, kuri ātri uzsūcas un veicina insulinogēno reakciju, kā arī uzlabo uzturvielu piegādi. Tas satur vislabākos sūkalu izolātus un koncentrātus, veidojot izcilu aminoskābju sastāvu. 5.5 g anabolo BCAA aminoskābju, 4 g augstākā labuma glutamīna un prekursors labākai muskuļu proteīnu sintēzei un atjaunošanās procesam. Unikālais aukstais mikrofiltrācijas process rada nedenaturētu sūkalu proteīnu ar augstu bioloģisko vērtību. Balvas ieguvusi garša, kuru jūs dievināsiet.
Lietošanas norādījumi

Kokteiļa pagatavošana glāzē ar karoti: vienkārši ieberiet 1 kausiņu ar kaudzi glāzē ar 180-240 ml ūdens vai cita dzēriena. Samaisiet ar karoti. Maisiet aptuveni 20 sekundes vai līdz pulveris ir pilnībā izšķīdis.

Pievienojiet kokteilim pārtikas produktus! Pievienojot kokteilim svaigus vai saldētus augļus, zemesriekstu sviestu, linsēklu eļļu, kokosriekstu vai citus produktus, var iegūt gardu maltīti ar augstu proteīnu saturu.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.