• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Optimum Nutrition 100% Casein Protein 1814.g 56

Īss apraksts

Gold Standard 100% Casein™ ir lēnas iedarbības, augstākās kvalitātes micelārais kazeīns. Kazeīns sniedz ilgstošu aminoskābju pieplūdumu muskuļiem. Tā kā kazeīns tiek sagremots lēnām, tas tiek arī uzskatīts par antikatabolisku proteīnu, kas aizsargā muskuļus.

Options
Garša
61,90 € par vienību

Ātrās iedarbības sūkalu proteīna uzņemšana mirkli pirms treniņa vai uzreiz pēc treniņa palīdz aizsākt atjaunošanos procesu, kas var ilgt līdz pat 48 stundām. Starp ēdienreizēm un pirms miega, kad ilgāku laika periodu netiek uzņemtas uzturvielas, tieši kazeīna proteīns sniedz ilgstošu aminoskābju piegādi organismam. Kazeīna proteīni reaģē uz pH līmeni un kuņģa skābajā vidē sabiezē, izveidojot gēla konsistences masu. Tādēļ, salīdzinot ar sūkalu un citu proteīnu sašķelšanas laiku, ir nepieciešams ilgāks laiks, lai kazeīna proteīnus sašķeltu aminoskābēs. Tā kā kazeīns tiek sagremots lēnām, tas tiek arī uzskatīts par antikatabolisku proteīnu, kas aizsargā muskuļus.

Produkta īpašības:

  • 24 grami antikataboliska micelārā kazeīna
  • Viens kausiņš sniedz gandrīz 5 gramus dabisku sazaroto ķēžu aminoskābju
  • Viens kausiņš sniedz gandrīz 5 gramus dabiska glutamīna un glutamīnskābes
  • Ļoti zems tauku, cukura un ogļhidrātu saturs
  • Ideāli piemērots lietošanai starp ēdienreizēm un pirms miega

Gold Standard 100% Casein™ kokteili visērtāk ir pagatavot šeikerī. Ieberiet 1 kausiņu ar kaudzi Gold Standard 100% Casein™ šeikera glāzē ar 300-360 ml jūsu iecienītā dzēriena. Aizveriet šeikeri un kratiet 25-30 sekundes. Ieteikums: Pielāgojiet Gold Standard 100% Casein™ kokteiļa stiprumu, mainot pievienotā šķidruma daudzumu. Lai iegūtu biezāku un saldāku kokteili ar izteiktāku garšu, sajauciet 1 kausiņu ar kaudzi ar 240-300 ml ūdens, piena vai cita dzēriena. Lai iegūtu kokteili ar maigāku, ne tik saldu garšu, 1 kausiņam produkta pievienojiet 360-410 ml šķidruma.

Kokteiļa pagatavošana blenderī: Ieberiet 1 kausiņu ar kaudzi Gold Standard 100% Casein™ blenderī ar 300-360 ml ūdens, piena vai cita dzēriena. Jauciet kokteili blenderī 20-30 sekundes. Pievienojiet kokteilim 3-4 ledus gabaliņus un jauciet kokteili blenderī vēl 30 sekundes.

Pievienojiet kokteilim pārtikas produktus! Pievienojot kokteilim pāris ar kalorijām bagātas sastāvdaļas, iespējams pagatavot gardu maltīti! Pievienojiet kokteilim svaigus vai saldētus augļus (zemenes, banānus, persikus, utt.), zemesriekstu sviestu, linsēklu eļļu, jogurtu, kokosriekstu, mandeļu skaidiņas vai citus produktus.

Pievienojiet kokteilim citus uztura bagātinātājus! Pievienojot kokteilim mikronizēta kreatīna, glutamīna, taurīna vai šķīstošu sazaroto ķēžu aminoskābju pulveri, iespējams padarīt Gold Standard 100% Casein™ par nepārspējami jaudīgu kokteili muskuļu atjaunošanai.

Kokteiļa pagatavošana glāzē ar karoti: Ja šeikeris ir aizmirsts mājās vai arī nav laika darbināt blenderi, vienkārši ieberiet 1 kausiņu ar kaudzi Gold Standard 100% Casein™ glāzē ar 300-360 ml auksta ūdens, piena vai cita dzēriena. Maisiet ar karoti 30 sekundes vai līdz pulveris ir pilnībā izšķīdis.

Ieteicamā lietošana: Lietojiet aptuveni 2 gramus proteīna uz katru ķermeņa kilogramu, lietojot uzturā gan produktus ar augstu proteīna saturu, gan uztura bagātinātājus. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, sadaliet ikdienas proteīna devu vairākās mazās maltītēs visas dienas garumā. Ieteikums: Lietojiet lēnās iedarbības Gold Standard 100% Casein™ kopā ar ātras iedarbības proteīniem, piemēram, Gold Standard 100% Whey™ vai Pro Complex®, katru produktu lietojot tam paredzētājā laikā. Lietojiet Gold Standard 100% Casein™ pirms miega un starp ēdienreizēm, kad nepieciešamas ilgstoša proteīna piegāde organismam. Lietojiet Gold Standard 100% Whey™ vai Pro Complex® proteīnus pirms un uzreiz pēc treniņiem, lai ātri nodrošinātu muskuļiem aminoskābes.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.