• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Olimp lences plaukstas locitavam 48

Īss apraksts

Plaukstu pārsēji Olimp HARDCORE WRIST WRAP - elastīgs pārsējs, lai nodrošinātu plaukstu un novērstu traumas. Sniedz mīkstu roku atbalstu, strādājot ar smagiem svariem. Īpaši paredzēti bodibilderiem un pauerlifteriem, palīdzot cilāt smagākus svarus ar lielāku intensitāti un ilgumu.

15,00 € par vienību

Izjūti diskomfortu savās plaukstu locītavās ceļot smagus svarus?

Nevēlies iegādāties garās profesionālās saites?

Tagad Tev ir risinājums - Olimp Laboratories ir laidusi klajā savu trenniņu aksesuāru līniju rūpējoties par sportistu ērtībām. Pieejamas mīkstas Īsās roku saites - garums 43 cm. Patīkams atbalsts locītavām garantēts. Plaukstu pārsēji Olimp HARDCORE WRIST WRAP - elastīgs pārsējs, lai nodrošinātu plaukstu un novērstu traumas. Sniedz mīkstu roku atbalstu, strādājot ar smagiem svariem. Īpaši paredzēti bodibilderiem un pauerlifteriem, palīdzot cilāt smagākus svarus ar lielāku intensitāti un ilgumu.

 

Kam ir paredzēti pārsēji Olimp HARDCORE WRIST WRAP?

Plaukstu sargi pret traumam.

Mīksts atbalsts.

Traumu novēršana.

Darba svaru palielināšana.

Intensitātes palielināšana.

 

No kā uztaisīti Olimp HARDCORE WRIST WRAP?

Plaukstu pārsēji Olimp HARDCORE WRIST WRAP izgatavoti no izturīga un elastīga auduma, kas nav kairinošs ādai. Elastīgās saites neaptur asins plūsmu rokā un ir īpaši paredzēti, bodibilderiem un pauerlifteriem, ņemot vērā sporta veidu un iezīmes apmācību procesā (piemēram, boksa saites nav piemēroti lietošanai ar smago svaru). Ar plaukstu pārsējiem OlimpHARDCORE WRIST WRAP viegli darboties, pat pēc ilgstošas lietošanas asinis rokas cirkulē nemainīgi, nerodas nejutība. Regulējami - viegli koriģējas ņemot vera rokas lielumu, piestiprinās ar vienu roku. Lietojot samazināna traumas līdz minimumam. Priekšrocības ar Olimp HARDCORE WRIST WRAP Neizraisa ādas kairinājumu. Neaiztur asinsriti. Izgatavots no hipoalerģiska materiāla. Uzlikt var pašam personīgi. Izturīgs un elastīgs audums.

 
 
Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.