• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Animal cuts 42.pac 8

Īss apraksts

Animal Cuts ir visaptverošs produkts. Tas ir kā vairāki produkti vienā. Vai nav ērti? Tev ne par ko nebūs jālauza galva — ieņem kapsulas, kas atrodas vienā Animal Cuts paciņā, un būsi saņēmis visas tauku zudumu veicinošās vielas! Tas nav kārtējais, parastais līdzeklis tauku dedzināšanai.

44,90 € par vienību

Jaunā Animal Cuts formula ir uzlabota un pilnveidota —tajā ir lektautas vielas, kas veicina vielmaiņu un termoģenēzi, sekmē koncentrēšanās spējas un diurēzi, palīdz uzturēt muskuļus un nodrošina veselīgu vairogdziedzera darbību, kā arī sniedz enerģiju un mazina apetīti. Līdz ar to Animal Cuts formula sniedz visu, kas ir nepieciešams sportistiem, kas ietur diētu. Sportistiem atliek tikai uzturēt motivāciju, ēst veselīgi un trenēties intensīvi, lai iegūtu kāroto, muskuļoto ķermeni. Animal Cuts parūpēsies par visu pārējo!

Jaunā Animal Cuts formula satur 8 galvenos sastāvdaju kompleksus: kompleksu, kas veicina termoģenēzi kompleksu, kas veicina vielmaiņu kompleksu, kas sekmē vairogdziedzera darbību kompleksu, kas veicina diurēzi kompleksu, kas uzlabo prāta spējas kompleksu, kas pazemina kortizola līmeni kompleksu, kas mazina apetīti kompleksu, kas veicina produkta bioloģisko pieejamību. Produkta īpašības: Visaptveroša formula tauku dedzināšanai, kas izstrādāta tieši tiem, kas vēlas iegūt muskuļotu un spēcīgu ķermeni. Sekmē veselīgu apetīti un mazina vēlmi pēc kārumiem Vienā paciņā sniedz gan stimulantus un diurētiķus, gan termoģenēzi, vielmaiņu un lipolīzi veicinošas vielas.

Lietošanas norādījumi: Katru dienu trīs nedēļu garumā ieņemiet pa divām Animal Cuts paciņām. levērojiet šādu ciklu — trīs nedēļas lietojiet produktu, vienu nedēļu nelietojiet. Pēc tam, kad vienu nedēļu neesat lietojis produktu, varat sākt nākošo trīs nedēļu lietošanas ciklu līdz sasniedzat vēlamos mērķus. Lietojiet produktu tukšā dūšā.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.