• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

L-Carnitine 100000 500ml 154

Īss apraksts

Svara samazināšana, ogļhidrātu apmaiņas uzlabošana, izturības palielināšana, vielmaiņas paātrināšana

Options
Garša
19,90 € par vienību

СSvara samazināšana, ogļhidrātu apmaiņas uzlabošana, izturības palielināšana, vielmaiņas paātrināšana – to visu nodrošina visjaunākais produkts no BtN NUTRITION: L-Carnitine Concentrate. Augstākā kvalitāte, ērta lietošana, ātra iedarbība un lieliska garša – tas viss ir L-Carnitine Concentrate vizītkarte. Vislabāk produkts izrāda savas īpašības zemas un vidējas intensitātes slodžu laikā.

L-Karnitīns ir liela nozīme tauku metabolismā, jo tas palīdz sadedzināt organismā uzkrātos taukus, vienlaicīgi palielinot Jūsu muskuļu enerģiju. Mērķtiecīgiem atlētiem nozīmīga karnitīna priekšrocība ir tā, ka dzēriens nesatur cukuru. Hroms ir būtiska daļa no organisma dabiskā mehānisma, kas nodrošina cukura līmeņa kontroli asinīs. Bez tam hromam ir liela nozīme holesterīna līmeņa regulēšanā. Hroms papildus palīdz samazināt organismā tauku daudzumu, vienlaicīgi palielinot tīro muskuļu masu.

Izdzeriet 1 dzērienus katru dienu kopā ar regulāriem treniņiem, un Jūs sasniegsiet augstus tauku dedzināšanas rādītājus! Lietošana : Lai pagatavotu L-Carnitine dzērienu, izšķīdiniet 10 ml šķidro koncentrātu (apmēram viena galda karote) 300 ml ūdens. Lietojiet 1 dzērienus katru dienu. Tas garšos vēl labāk, ja Jūs koncentrātu izšķīdināsiet gāzētā ūdenī

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.