• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Muscle Pharm Carnitine core 459ml 39

Īss apraksts

Carnitine Core™ ir jaudīgs tauku vielmaiņas veicinātājs bez stimulantiem, kas izmanto dabisko aminoskābi L-karnitīnu, lai paātrinātu vielmaiņu un veicinātu tauku dedzināšanu.

9,90 € par vienību

Carnitine Core™ ne tikai palīdz dedzināt taukus, bet arī palīdz tos pārveidot enerģijā, sniedzot organismam enerģijas avotu brīdī, kad tas ir visvairāk nepieciešams. Paātrināta vielmaiņa nodrošina ievērojamāku tauku dedzināšanu un pārveidošanu enerģijā, tādējādi ļaujot uzlabot fizisko sniegumu. Pievienotie aveņu ketoni sekmē enerģijas līmeni, uzlabo koncentrēšanās spējas un palīdz sasniegt vēlamos rezultātus. Turklāt L-karnītīna un aveņu ketonu savienojums ir īpaši jaudīgs līdzeklis svara zaudēšanai un tas var veicināt lipolīzi - tauku rezervju pārveidošanu taukskābēs un šo taukskābju sadedzināšanu.

L-karnitīns ir dabiska aminoskābe, kas piedalās tauku vielmaiņas procesos. Tas uzlabo veselību un ceļ enerģijas līmeni, kā arī var veicināt tauku rezervju izmantošanu enerģijai. L-karnitīns arī sekmē muskuļu jaudu un mazina pienskābes uzkrāšanos muskuļos.

N-acetil-l-karnitīns ir L-karnitīna estera forma – tā ir dabiska aminoskābe, kas tiek iegūta vielmaiņas procesā no lizīna un metionīna.

L-karnitīna L-tartrāts ir plaša pielietojuma uztura bagātinātājs, kas to ir padarījis īpaši populāru sporta uztura lietotāju vidū. L-karnitīna L-tartrāts veicina muskuļu masas pieaugumu un sekmē veselīgu fizisko formu.

Propionil-l-karnitīns ir esterificēts karnitīns, kas ceļ enerģijas līmeni un tādējādi iedarbojas pozitīvi uz veselību un fizisko sniegumu.

Aveņu ketoni (RAZBERI-K®) satur daudzus bioloģiski aktīvus savienojumus, kas uzlabo veselību, kā arī veicina termoģenēzi un tauku dedzināšanu.

Produkta īpašības:

  • Palīdz samazināt ķermeņa tauku masu
  • Uzlabo fizisko sniegumu un izturību
  • Sekmē tauku pārveidošanu enerģijā

Rūpīgi sakratiet pirms katras lietošanas reizes. Lietojot kā uztura bagātinātāju, 1-3 reizes dienā ieņemiet pa 1 ēdamkarotei (15 ml) produkta vai arī lietojiet atbilstoši ārsta norādījumiem. Varat sajaukt produktu ar sulu vai citu dzērienu. Pēc iepakojuma atvēršanas, glabāt ledusskapī.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.