• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Nutrex Lipo-6x 120.kap 43

Īss apraksts

Lipo-6X ir jaudīgs tauku dedzinātājs ar daudzfāzu iedarbību. Daudzfāzu tehnoloģija nodrošina gan ātru, gan arī ilgstošu produkta sastāvdaļu atbrīvošanu, kas veicina tauku dedzināšanu un sniedz enerģiju.

35,00 € par vienību

Lipo-6X ir jaudīgs tauku dedzinātājs ar daudzfāzu iedarbību. Daudzfāzu tehnoloģija apvieno ātras iedarbības kapsulu, kurā atrodas ilgstošas iedarbības kapsula. Līdz ar to Lipo-6X ir tauku dedzinātājs ar divām iedarbības fāzēm – ātru un ilgstošu.

1. fāze – ātras iedarbības šķidruma kapsula

Lipo-6X ārējā šķidruma kapsula iedarbojas ātri, organismā atbrīvojot sastāvdaļas, kas mazina ēstgribu, veicina tauku dedzināšanu un sniedz enerģiju. Pateicoties šai fāzei Lipo-6X iedarbību var just jau pāris minūtes pēc kapsulas ieņemšanas.

2. fāze – ilgstošas iedarbības iekšējā kapsula

Lipo-6X šķidruma kapsulas iekšpusē atrodas vēl viena kapsula, kas izšķīst pakāpeniski, nodrošinot ilgstošu produkta iedarbību.

Lipo-6X nodrošina gan ātru, gan ilgstošu efektu. Tas, ka šis produkts ātri veicina tauku dedzināšanu un sniedz enerģiju, kā arī nodrošina ilgstošu tauku dedzināšanas efektu, to padara par īpaši iedarbīgu produktu, kas sniedz maksimāli labus rezultātus.

Produkta īpašības:

  • Jaudīgs tauku dedzinātājs
  • Daudzfāzu iedarbības tehnoloģija
  • Nodrošina gan ātru, gan ilgstošu produkta sastāvdaļu atbrīvošanu, kas veicina tauku dedzināšanu un sniedz enerģiju

Sākot lietot produktu, pirmās divas dienas lietojiet pa 2 kapsulām dienā (1 no rīta un 1 pēcpusdienā). Ik pēc divām dienām palieliniet devu par vienu kapsulu līdz sasniedzat maksimālo dienas devu – 4 kapsulas. Turpmāk lietojiet 2 kapsulas no rīta un 2 kapsulas pēcpusdienā. Nelietojiet vairāk par 4 kapsulām dienā. Nelietojiet produktu mazāk kā 6 stundas pirms miega. Optimāliem rezultātiem nelietojiet Lipo-6X kopā ar ēdienu. Lietojiet produktu vismaz 30 minūtes pirms ēdienreizes. Lietojot Lipo-6X, jāievēro lietošanas cikli. Nelietojiet produktu ilgāk par 8 nedēļām. Pēc 8 nedēļu ilgas lietošanas ieturiet 1 nedēļu ilgu pārtraukumu.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.