Optimum nutrition amino energy 270.gr 170

Īss apraksts

Optimum Nutrition Amino Energy Ikviens vēlas sev ķermeni ar iespējami lielāku muskuļu masu un zemāku tauku procentu, bet ar vēlēšanos vien ir par maz. Lai to sasniegtu ir jāievēro stingras diētas, kas prasa lielu gribasspēku, un jāpilda grūtas treniņu programmas.

Options
Garša
24,00 € par vienību

Lai apmierinātu šīs prasības un gūtu vēl labākus rezultātus, ON's Essential Amino Energy piedeva apvienotu optimālo daudzumu un attiecību ātri uzsūcamo aminoskābju, ieskaitot muskuļu masas pieaugumu veicinošās BCAA aminoskābes, arginīnu, beta alanīnu un slāpekļa monoksīdu asinsrites uzlabošanai un enerģijas palielināšanai. Šī kombinācija ļaus jums sasniegt pavisam jaunu līmeni jūsu treniņu un muskuļu audzēšanas jomā. Viena porcija piedevas satur tikai 10 kalorijas, kas praktiski neietekmē jūsu parasto diētu. Jūs varat lietot Essential Amino Energy kā atsevišķu piedevu vai kopā ar jūsu iecienītajām piedevām ikreiz, kad nepieciešams paaugstināt jūsu koncentrēšanās spējas, fizisko enerģiju vai uzlabot muskuļu atjaunošanās procesus.

Viena porcija satur: 5 grami Aminokabes 100 grami Kofeīna kas ieguts no zaļās tējas ekstrakta Zaļās tējas ekstrakts Zalās kafijas ekstrakts Nesatur taukus un cukuru Lietojiet: - kā būtiskāko aminoskābju ieguves avotu; - slāpekļa monoksīda veidotāju; - muskuļu atjaunošanās procesu stimulatoru; - lai paaugstinātu koncentrēšanās spējas un gūtu papildus enerģiju.

 

Kā uztura bagatinātāju, lietojiet 1 porciju pirms, pēc vai treniņlaikā.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.