• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Muscletech test HD 90.каp 25

Īss apraksts

TEST HD - Testosterona Spēka Mobilizācija. TEST HD sastāvdaļas ir sagatavotas lai efektīvi palielinātu testosterona līmeni. TEST HD ir pirmais organisma esošā testosterona pastiprinātājs

48,00 € par vienību

Produkts ietver MUMIJO efektīvas devas, retus organisko un minerālu savienojus, kas iegūti Himalaju augstkalnos no klinšu veidojumu atzarēm. Mumijo savā dabiskajā stāvoklī nav ķīmiskās definīcijas. Mumijo iegūst no rūpīgi atlasītiem minerālparaugiem un ražo izmantojot patentēto tehnoloģiju , attīra un saņem vajadzīgo standartu. Šī produkta lietošana ļaus jums palielināt enerģijas apjomu , kā arī veicinās muskuļu izmēru pieaugumu! Apskatot atsauces par Muscletech TEST HD pēc " BB.com . " lielākā daļa lietotāju dod pamatotu pozitīvu novērtējumu, atzīmējot tos tā, ka MuscleTech TEST HD patiešām dod jūtamu testosterona līmeņa palielinājumu, būtiski palielinot spēku, izturību un libido, uzlabojot vispārējo vitalitāti. Pašlaik produka reitings ir 9,2 no 10 iespējamajiem punktiem , kas ir augstākais reitings starp visiem testosterona pastiprinātājiem " BB.com . "

Bora citrāts 100mg . Pirms gadsimta tika pierādīts, ka bors būtiski paaugstina testosterona līmeni. Pašlaik pasaulē kļūst populāra bora izmantošana kā testosterona pastiprinātājs sporta uztura nozarē. Sporta uztura tirgū tas ir vispopulārākais kā testosterona pastiprinātājs . Shilajit 100mg. Mumijo ir tonizējoša, labsajūtu atjaunojoša iedarbība uz visu ķermeni . Šis produkts ir interesants, jo tas palielina testosterona līmeni par 30% . Lielās nātres 50 mg . Dzēlīga nātre ir interesanta ar to, ka ne tikai uzlabo testosterona, bet arī novērš tā noārdīšanos, tādējādi palīdzot darbā citiem testosterona pastiprinātājiem. Tribulus 250 mg. Tribulus ekstrakts ir izrādījies efektīvs, stimulējot ražošanu testosterona ražošanu un palielinot libido vīriešiem. MuscleTech TESTS HD Deva Sastāvdaļas porcija: 1 kaplete Cinks ( cinka glikonāts ) , 7,5 mg Calcium 48 mg Matrica -ražošanu testosterona ražošanu : Tribulus terestis 250 mg (Content furustanolovyh saponīni 45 % ) Shilajit ekstrakts 100 mg ( 50 % fulvic skābes saturs) Bora citrāts 100mg ( bora saturs 5% ) Brokoļu pulveris (kā Brassica oleracea ) 50 mg ( Satur diindolylmethane ) Nātres ekstrakts 50 mg (Urtica diotica ) ( saknes ) Samta pupas 50 mg (Mucuna pruriens ) ( sēklas )

Ņem 1 kapleti divas reizes dienā – lietojot 1 no rīta, otru dienas vidū. Treniņu dienā, lieto 1 kapleti no rīta un otru 30 minūtes pirms treniņa. Nelietojiet vairāk nekā divas kapletes dienā .

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.