• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Olimp Tribusteron 90 120.kap 33

Īss apraksts

Olimp – Tribusteron 90 satur pulverveidīgu Tribulu Terrestris(90%saponīns) (ērkšķaina vīteņauga) ekstraktu. Bioaktīvās substances, kas ir Tribulus Terrestris sastāvā, ir pierādītas pretmikrobu, pretiekaisuma, imunstimulējošas un pretvēža iedarbības īpašības, kā arī tas pazemina holesterīna līmeni asinīs.

22,00 € par vienību

Produkts ietekmē un palīdz regulēt hormonālo balansu, nekaitējot dabīgajiem hormonu izdalīšanās mehānismiem. Tas ir nehormonāls produkts, bet tam ir īpašības (pateicoties sastāvā esošajiem saponīniem), kas palīdz ievērojami palielināt testosterona līmeni vīriešiem un estradiola līmeni sievietēm, nekaitējot organismam – paceļot šo hormonu līmeņus tikai individuālo dabīgo organisma ierobežojumu robežās. Olimp – Tribusteron 90 lietošanas rezultātā palielinās enerģijas līmenis un organisma vitalitāte kā tāda, tas aktivizē anaboliskos (uz augšanu vērstus) procesus, palielina un stabilizē organisma motoriskās funkcijas un palielina organisma izturību pret fizisku slodzi. Kā arī šis produkts palielina libido (seksuālo dziņu), samazinot seksuālās disfunkcijas simptomus. Produkts paredzēts atlētiem un aktīviem cilvēkiem (izņemot sievietes, kas baro bērnu ar krūti) kā fiziskās un garīgās veselības stimulētājs.

Tribulus Terrestris ekstrakts ir avots glikozīdiem, saponīniem (galvenokārt protodioscīni un protoglacirīni, kā arī diosgenīni, ruskogenīni un tigogenīni), augu izcelsmes alkolīdiem (harmāns un harmīns) un bioflavonīdiem. Produkts paredzēts tikai pieaugušajiem!

Lietojiet 1-2 kapsulas ik dienas, vislabāk lietot tukšā dūšā, vai savādāk, ja jums tā norāda ārsts. Produkts tiek ieteikts pieaugušajiem kā uztura bagātinātājs. Turēt bērniem nepieejamā vietā. Nepārsniegt ieteicamo dienas devu. Uztura bagātinātājus nevar izmantot kā veselīga un sabalansēta uztura aizstājējus. Sastāvs: 94% Tribulus Terrestris ekstrakts, pildvielas – mikrokristiāliskā celuoze, pulverveida celuoze; pretsalipes viela – silikona dioksīds, magnēzija stearāts; kapsula (želantīns, krāsviela E171).

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.