• Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

  • Īpaši gards proteīnu pulveris

  • Vislābākais locītāvu un saišu aizsardzībai pret traumam

  • Labākais līdzeklis testosterona palielināšanai

Tribulus Maximus 1500.mg 90.tab 2

Īss apraksts

Nehormonāls preparāts, kas nodrošina testosterona izstrādi, palielina libido un luminizējošā hormona (LH) līmeni, stiprina spermatogenēzi..

21,00 € par vienību

Tribulus sastāv no auga Tribulus Terrestris, kurš atrodams tikai Bulgārijā. Augā ir spēcīgi steroīdie saponīni, kurus tradicionāli lieto libido pastiprināšanai. Bulgārijas spēka atlēti jau daudzus gadus lieto Tribulus un ir guvuši sportā lielus panākumus. Zinātniskie pētījumi rāda, ka, lietojot tribulusu kā piedevu pārtikai, tas dod iespēju paaugstināt testosterona (dabiskā anaboliskā hormona, ko izstrādā organisms) līmeni par 30% jau piecās dienās. Tribulus lietošana dos Jums iespēju gūt panākumus ne tikai sportā, bet arī uzlabos pašsajūtu, palielinās potenci un paļāvību uz saviem spēkiem. Visā pasaulē vīrieši, kas rūpējoties par savu vīrišķību, preparātu regulāri lieto profilaksei.

100 g Saturs: Enerģ.vērtība-0kJ/0kcal. Olbaltumvielas-0 g. Tauki-0 g. Ogļhidrāti-0 g. Tribulus Terrestris-67,57 g. 1 tablete (2.22g) Saturs: Enerģ.vērtība-0kJ/0kcal. Olbaltumvielas-0 g. Tauki-0 g. Ogļhidrāti-0 g. Tribulus Terrestris-1500 mg. Citas: mikrokristāliskā celuluze, pretsalipes vielas - magnija stearāts, stearīnskābe. USA. Iepakojums: 90 tabletes.

 

Kā uztura bagatinātāju, lai palīdzētu paaugstināt testosteronu, lietojiet 1 tableti ēdienreizē vai starp ēdienreizēm.

Komentāru saraksts:
Vēl nav publicēts neviens komentārs.